Hizmetlerimiz

Her Yerdeyiz!

Türkiye'nin her ilinde, toplam 8500 noktadan oluşan ağımız ile bakım onarım hizmeti sunuyoruz!


Raporluyoruz!

Online ortamda fotoğraflar ile kaydedilmiş bilgiler ile rapor hazırlıyoruz! Arıza müdahale süreleri Arıza sıklıkları Bakım/Onanm maliyet analizleri Planlı bakımların performans durumu Enerji analizleri ve kompanzasyon verilerini bu raporlarla bir araya getiriyoruz.


Bilimsel Olarak Çalışıyoruz!

Mühendislik Hizmetleri ile Proje Sunuyoruz! Binanızın yapısal sorunları ve değişen ihtiyaçlarına göre, her türlü mühendislik çalışmasının yapılması teknolojik aletler ile ölçümleri yapılarak teknik ve mali analizleri ile bir proje haline getirilmesini sağlıyoruz!


7/24 Sizinleyiz!

Size özel müşteri temsilcisi ile 7/24 çözüm sunuyoruz! Bize özel internet tabanlı yazılım ile talepleri alıp, servisleri izleyebilmenizi sağlıyoruz, her türlü arıza talebinizi açabiliyor, bakım programlarımızı ve verilmekte olan ve tamamlanan servisleri (servis öncesi ve servis sonrası fotoğraflarla) simultane olarak izlemenizi sağlıyoruz. Tüm ekiplerimiz merkeze bağlı el terminalleri ile çalışıyor!


Entegre Çalışıyoruz!

Binanızın her türlü inşai, elektrik ve mekanik sistemlerinde ihtiyaç duyacağınız, bakım onarım, tadilat işleri ile her türlü malzeme ihtiyacınızı karşılayacak lojistik hizmetlerini tek elden sunuyor. bütün bakım ve onarım hizmetlerimizin üretici firma standartlarına uygun olarak yapılmasını ve garanti şartlarınızın korunmasını taahhüt ediyoruz!


Geleceği Düşünüyoruz!

Binanızın enerji verimliliğini iyileştiriyoruz! Binanızın enerji tüketimlerini inceliyor, verimsiz noktaları tespit ederek, giderilmesi için gerekli mühendislik çalışmalarını yapıp iyileştirme önerileri sunuyoruz. Tüketim değerlerinin ve kompanzasyon durumunun on-line olarak izlenebilmesi için gerekli altyapıyı kurup, takibini sağlıyoruz. Enerji giderlerinizin azalmasını ve kompanzasyon cezası yaşamamanızı taahhüt ediyoruz!


Bakım Onarım Hizmetlerimiz:

1. Uzman kadro ile işlerin uygun ekiplere paylaşımı
2. Yerinde keşif ve ölçü ile çizim yapılması.
3. Fiyatlandırma süreci ve ilgililer ile paylaşımı
4. İş takibi ve bitişi
5. Firmaya detaylı raporlandırma
6. Hakkedişinin yapılması ve faturalandırma

Otel Projeleri
1. Biyolojik Arıtma Kurulum Projeleri
2. Tesis Kapasitesine Göre Yağ Tutucu İmalat ve Montajı

Aktif Verilerimiz:

Aylık aktif olarak yapılan iş sayısı
• 350-450 adet iş emri
Günlük ortalama olarak yapılan iş sayısı
• 30-45 adet iş emri
Türkiye Geneli Aktif Ekip Sayısı
• 20 Taşeron – 13 Maaşlı
Türkiye Geneli Aktif Çalışılan il sayısı
• 35 İl

Seramik – Mobilya – Boya – Alüminyum Demir Doğrama – Cam vs. Kendi ekiplerimiz ile her noktada aynı kalitede hizmet sağlamaktayız.